Buďme klidní, ale bdělí a vzdělaní

Dnešní doba je úrodnou půdou pro různé radikální názory. O to více je třeba získávat informace z různých zdrojů a vytvářet si svoje názory vlastní.

Staří Římané říkali: Bojím se čtenáře jediné knihy.

Šamani žijící v  Andách nám dávno před rokem 2012 předpovídali, že tou největší hrozbou pro Evropu nebudou záplavy a zemětřesení, čehož jsme se nejvíce obávali. Bude to černá vlna z Jihu. Není třeba se ale nechat zastrašit! Další předpovědi také říkají, že kulminace ZLA na naší planetě bude kolem roku 2018. Budeme-li bdělí a zůstaneme skutečnými LIDMI této planety, po roce 2020 se budem ubírat novým směrem v proudu skutečného láskyplného věku Vodnáře.

Do té do by nás ale čeká dlouhá cesta, kterou za nás nikdo nepůjde. Musíme ji projít sami a musíme na ni udělat ta správná rozhodnutí.

Koneckonců nemusíme znát žádné předpovědi. Svůj život utváříme svými činy a skutky. Budeme-li se chovat tak nejlépe, jak v danou chvíli umíme, budeme-li mít otevřená srdce a budeme-li naslouchat svému vnitřnímu hlasu, nemusíme se ničeho obávat.

Původní Islám je stejně jako všechna ostatní náboženství poměrně mírumilovný. Je to ten islám, který vznikl z raného Koránu, kdy Mohamed ještě žil v Mekce. Jakmile se přesídlil do Mediny, Korán se začíná velmi radikalizovat, již zahrnuje džihád, který má v sobě pomalou imigraci – tedy pomalé a stálé, postupné, trpělivé šíření islámu do celého světa. S cílem tento svět ovládnout a všechna ostatní náboženství buď vyhubit, nebo islamizovat. Rozuměj – na území, kde vládne islám – dostane původní náboženství možnost svobodně se během 24 hodin rozhodnout, zda chce zůstat – a přejít k islámu – či odejít. V opačném případě je čeká smrt. Pakliže národ konvertuje k islámu, už nemá možnost z něj vystoupit, protože to se jedná zradě a tedy si zaslouží smrt. Je tedy dobře vědět, jaké nám islamizace skýtá nebezpečí.

Na původním islámu není nic špatného. Má svoje klady i nedostatky jako mají všechna náboženství. Ovšem radikální islám s džihádem už je pro celé lidstvo velice nebezpečný. Tomu už se ani nedá říkat náboženství, je to  spíše islámský klerikofašismus. Je v něm všechno proti lidskosti. Absence lásky k životu a lásky jako takové. Naprostá neúcta k ženské energii a ženě vůbec. Žena se stává pouhým strojem na výrobu nových islamistů. Neúcta k přírodě, kulturním památkám, ke zvířatům – tady stačí připomenou halal – naprosto brutální zabíjení zvířat. Zotročení těch, kteří mají jiný názor a postavení. Je to jakási temná síla, která této ideologii vládne.

Začneme-li se zabývat tím, jak takové hrůzy vůbec mohly vzniknout, napadne nás, kde mají původ? Vypadá to jako z nějakého sci-fi hororu, ale bohužel je to skutečnost.

Dr. Bill Warner se celý život věnuje studiu islámu . Zjistil, že od doby vlády Mohameda islám zabil 240.000.000. takzvaných jinověrců. Je to tedy mhohem více než komunismus a fašismus dohromady – což ani tyto ideologie v žádném případě neomlouvá. Pro lepší pochopení stojí za to si udělat čas a poslechnout si některá fakta. Emoce v tomto videu nenajdete, je to pouhý souhrn faktů. Proto ho lze také považovat za nestranné.

My sami bychom se měli zabývat a přemýšlet nad tím, kdo nám sem vlastně tyto uprchlíky posílá. A jsou to všechno skutečně uprchlíci? Podle zákona šaríja jsou přeci všichni, kteří nekonvertovali k islámu, zabiti. Kde vzali utečenci peníze na přepravu do Evropy? Pod jakou vlajkou plují jejich lodě? Setkala jsem se s příběhem, kdy se Evropan v Africe zeptal uprchlíků, proč nasedají na loď, kde platí 2000USD, když vedlejší loď stojí pouze 26USD? Odpovědi se mu nedostalo. Pravděpodobně také proto, že loď neplatili.

Uprchlíci mohou být křesťaně, hinduisté, buddhisté, aj. náboženství utíkající před islamisty. Proč by před nimi utíkali islamisté sami? Proč by utíkali sami před sebou?  Prostě mi to nedává smysl.

Je již zdokumentováno, že pouze 20% uprchlíků jsou Ti, kteří naši pomoc skutečně potřebují. Zbylých 80% jsou tzv. ekonomičtí uprchlíci, kteří si pouze chtějí polepšit na našich sociálních dávkách. Ti by se měli vrátit zpátky do své rodné země, aby ji tam budovali, stejně jako jsme svoji zemi budovali my a naši předkové. Také jsme všichni neutekli před válkou, před komunisty. Většina nás zde zůstala.

A co se týká náboženství, je to vlastně ta nejsložitější hádanka. Náboženství už od věků stavělo lidi proti sobě. Křesťany proti muslimům, hinduisty, buddhisty a tak můžeme pokračovat. Ve své podstatě vlastně vůbec nejde o žádné náboženství. My všichni jsme obyvateli naší planety Země a nepotřebujeme žádná náboženství. Potřebujeme kultivovat svoji vlastní spiritualitu. Náboženství je pouhá instituce, která se snaží lidi pouze ovládat. Ovládat z pozice moci a strachu. Ale pokud naše duše, náš duch, naše spiritualita roste a s ní roste a otevírají se naše srdce, tak nás žádné náboženství nemůže omezit. Náboženství jsou určena pouze těm slabým, bohužel zneužívají jejich neštěstí a snaží se je obráti na svoji tzv. víru.

Tou základní vírou je však víra sama v sebe. Dokud si my sami nevěříme, nevěříme sami sobě, potom se stáváme snadnou kořistí pro jakékoliv  náboženství. Proto se ptejme, zpochybňujme různé názory, dokud se  můžeme ptát, učit se, zpochybňovat, máme svobodu a podporujeme tím svůj vlastní růst, duchovní růst. A věřte mi, žádné, opravdu ŽÁDNÉ NÁBOŽENSTVÍ K TOMU NEPOTŘEBUJEME.